fbpx

Todos Group

TODOS GROUP

Naša spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je od roku 2011 jediným

exkluzívnym dovozcom značiek Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a Ram na slovenský trh.

Dodge je americká automobilka, ktorú založili v roku 1914 bratia Horace a John Dodge. Najprv sa venovali výrobe bicyklov, no neskôr prešli na výrobu automobilov, na ktoré im dodával súčiastky Henry Ford. Onedlho vyrobili svoj prvý automobil s názvom „Old Betsy“. V 90. rokoch sa začal vyrábať Dodge Dakota – pick-up so skladacou strechou, no taktiež Dodge Viper.

Dodge RAM je veľký pick-up, ktorý od roku 1981 vyrába americká automobilka Chrysler Group LLC. Od roku 2010 je model Ram predávaný pod značkou RAM Trucks. Predtým bol RAM časťou modelovej série ľahkých nákladných automobilov automobilky Dodge. Prvýkrát bol názov Ram použitý na predizajnovanom pick-upe Dodge D Series a tiež vane B Series. V súčasnosti sa RAM vyrába v závode Saltillo Truck Assembly v Saltille v Mexiku a v závode Warren Truck Assembly vo Warrene v USA.

Chevrolet Camaro je prepracované do dokonalosti. Postavený na základe menšej a ľahšej architektúry ako predchádzajúce generácie. Camaro 2017 je športové vozidlo, ktoré naplno využíva svoje užšie proporcie, lepšie reaguje na brzdenie a umožňuje rýchlejší prejazd zákrutami.

Chevrolet Corvette je prémiová značka športových vozidiel firmy General Motors, pod ktorú spadajú ďalšie luxusné značky ako Cadillac alebo Hummer.